TRWA ŁADOWANIE STRONY
Nexus Group
NEXUS-GROUP Sp. z o.o. to zespół pracujących z pasją specjalistów z zakresu usług detektywistycznych finansów, prawa, zarządzania i windykacji.

 

Nasi pracownicy posiadają ponad 15 letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie prawa cywilnego oraz karnego, które jest najbardziej radykalną formą windykacji.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Klientom maksymalnie szybkiego i pewnego sposobu na odmrożenie kapitału znajdującego się w niespłaconych należnościach. Nasz profesjonalizm w połączeniu z wysoką skutecznością i szybkością działania zapewnia poprawę płynności finansowej oraz minimalizację ryzyka prowadzenia biznesu przez naszych Klientów.

Dzięki temu, iż w skład Nexus Group wchodzą adwokaci, radcowie prawni, zawodowi windykatorzy, licencjonowani detektywi oraz wykwalifikowani specjaliści ds. doradztwa w sprawach gospodarczych, świadczymy pomoc prawną, w pełnym zakresie usług.

Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości usług.

 
Mikołaj Borowiec
Patryk Dołubizno
Jesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych.Numer wpisu dokonany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji:

RD-63/2023

Media o nas:
Forbes JPK Traders RMF Group

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Masz pytania lub chcesz przedstawić nam ciekawą historię? Zapraszamy!

+48 88 12 13 206


Napisz do nas