TRWA ŁADOWANIE STRONY


Pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze
od nieuczciwego brokera+48 57 44 12 814Skorzystaj z darmowej konsultacjiJesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych.Numer wpisu dokonany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji:

RD-63/2023

Jeżeli trafiłeś na stronę internetową naszej kancelarii, to najprawdopodobniej padłeś ofiarą oszustwa giełdowego.

Nie martw się – jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Prowadziliśmy już wiele spraw związanych z „oszustwami na brokera”. Wieloletnie doświadczenie, znajomość metod działania oszustów oraz wiedza prawnicza pozwalają nam zapewniać kompleksową pomoc w odzyskiwaniu pieniędzy od brokera. Każdy z poszkodowanych klientów traktowany jest w sposób indywidualny, według zaistniałych potrzeb.

Czym jest „oszustwo na brokera”?

Otrzymujesz telefon od doradcy, który roztacza przed Tobą wizję szybkiego i łatwego pomnożenia oszczędności. Wystarczą do tego odpowiednia platforma inwestycyjna, Twój wkład finansowy oraz wsparcie specjalisty.

To szansa jedna na milion, dlatego decydujesz się z niej skorzystać. Tym bardziej, że makler brzmi profesjonalnie, a perspektywa zysków staje się niezwykle zachęcająca.
Podajesz mu swoje dane, skan dowodu, tworzysz konto na wskazanej przez niego platformie. Potem wykonujesz kolejne przelewy i w końcu pojawiają się problemy z wypłatą Twoich wygenerowanych zysków.

Nieuczciwy broker wymaga wówczas kolejnych wpłat, by umożliwić wypłatę pieniędzy klienta, co kończy się wyłącznie jeszcze większą stratą. W końcu zaczynasz domyślać się, że padłeś ofiarą oszustwa.

Nieuczciwi brokerzy, a mówiąc dokładniej – cyberprzestępcy, korzystają z różnych technik manipulacji oraz metod, by przywłaszczyć sobie Twoje pieniądze.

Zwykle do oszustw giełdowych (w tym oszustw na Bitcoina lub Global Maxis) stosują program AnyDesk, po którego instalacji mogą śledzić ekran Twojego komputera, a nawet przejąć nad nim kontrolę. Widzą Twoje loginy i hasła, dzięki czemu mogą nie tylko wyczyścić Twoje konto, ale nawet zaciągnąć pożyczkę czy kredyt na Twoje nazwisko.

Z czasem kontakt z nimi staje się utrudniony, a Ty nie tylko nie zarabiasz, ale i tracisz.

Na szczęście nigdy nie jest za późno.

Jeżeli nie miałeś świadomości, że rozmawiasz z nieuczciwym brokerem, możesz skorzystać z pomocy w odzyskaniu pieniędzy.
Nie martw się – jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że padłeś ofiarą oszustwa, zaczynasz zastanawiać się, jak odzyskać pieniądze od brokera. W pierwszej kolejności powinieneś:

 • złożyć zawiadomienie o przestępstwie na policji;
 • złożyć reklamację w swoim banku;
 • złożyć wniosek o raport BIK, z którego dowiesz się, jakie pożyczki i kredyty zaciągnął na Twoje dane nieuczciwy broker;
 • zastrzec dowód osobisty i zablokować swoje karty płatnicze.

Nawet jeżeli policja nie znajdzie sprawcy, a Twój bank odmówi przyjęcia reklamacji, nie stoisz na straconej pozycji.


W Nexus Group jesteśmy od tego, by zapewnić Ci kompleksową pomoc w odzyskaniu pieniędzy od brokera.

Odzyskiwanie pieniędzy od brokera to nasza specjalność!

Oszustwo na brokera stało się niezwykle powszechne i sprawiło, że wiele osób straciło oszczędności całego swojego życia.
Znamy skalę tego zjawiska i wiemy, jak pomóc Ci odzyskać pieniądze. Posiadamy wiedzę na temat oszustw związanych z inwestowaniem na giełdach oraz z handlem kryptowalutami. Dzięki temu oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Ci pomoc prawną oraz przeprowadzić śledztwo, dzięki któremu odzyskasz utracone pieniądze.


Przeanalizujemy Twój przypadek ZA DARMO i przygotujemy propozycję pomocy.

Działamy zdalnie, dzięki czemu zapewnimy Ci wsparcie niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.
Zgłoś się do nas, jeżeli:

 • Padłeś ofiarą nieuczciwego brokera i w efekcie straciłeś swoje oszczędności (np. poprzez inwestowanie na giełdzie lub handel kryptowalutami).
 • Cyberprzestępca zyskał zdalny dostęp do Twojego komputera i wykonał nieautoryzowane transakcje z Twojego konta.
 • Zostały skradzione Twoje dane, które posłużyły do zaciągnięcia na Twoje nazwisko kredytu albo ktoś używa Twojej tożsamości jako „słupa”.

Pomożemy Ci odzyskać Twoje pieniądze.

Dlaczego Nexus Group?Polecają nas najlepsi:
Forbes Panorama Firm RMF Group

The Devon Daily On The Spot News London Post

Orły Prawa

 • Dysponujemy narzędziami i stosujemy odpowiednie techniki śledcze, dzięki którym skutecznie weryfikujemy nieuczciwych brokerów giełdowych.
 • Odzyskiwanie pieniędzy od nieuczciwego brokera to nasza specjalność, a Twoją sprawą zajmuje się wykwalifikowany zespół.
 • Zapewniamy pomoc w kwestiach formalnych oraz współpracujemy z organami ścigania, bankami oraz innymi instytucjami finansowymi w Twoim imieniu.
 • Podejmujemy się najtrudniejszych spraw, mając świadomość, że każdy powinien mieć możliwość skorzystania z pomocy w odzyskaniu pieniędzy od brokera.
 • Zapewniamy w pełni indywidualne podejście i maksymalne zaangażowanie w Twoją sprawę.


Aktualnie prowadzimy postępowania wobec kilku firm, między innymi:

Digital Invest Group UB (albo Fortune Investment Group), Bitcenter, Lamelle Financial, Capital Group, Major Trade, Midside Finances czy GCBLondonLTD.


Nie działaj na własną rękę – nieuczciwy broker wykorzysta Twoją niewiedzę i każdy błąd.
Może to doprowadzić do pogorszenia sytuacji.

Nie czekaj, skontaktuj się z naszą Kancelarią,
przedstaw swój problem i pozwól nam go rozwiązać!

+48 57 44 12 814


Skorzystaj z darmowej konsultacji


Opisz nam zaistniałą sytuację i zostaw swoje dane kontaktowe, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Nexus Group sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.