TRWA ŁADOWANIE STRONY
Nexus Group
Witaj w Kancelarii Detektywistycznej NEXUS-GROUP z Gdańska.

 

Z dumą reprezentujemy jeden z najbardziej doświadczonych zespołów detektywistycznych w kraju, który wyróżnia się ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem w świecie detektywistyki. Jesteśmy specjalistami w jednej z najtrudniejszych, ale jednocześnie najbardziej satysfakcjonujących dziedzin – odzyskiwaniu pieniędzy od brokerów.

Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ za każdym naszym działaniem stoi bogate doświadczenie, nabyte przez lata pracy w branży, oraz nieustające dążenie do doskonałości w naszej specjalizacji. Zdobywane przez nas sukcesy i liczne pozytywne opinie klientów są najlepszym potwierdzeniem skuteczności naszych działań.

Za każdym przypadkiem stoją ludzie – nasi doświadczeni detektywi, którzy angażują się w każdą sprawę z pełnym zaangażowaniem, dbając o bezpieczeństwo i prywatność naszych klientów. Jesteśmy dumni z faktu, że wielu klientów wraca do nas, polecając nasze usługi innym.

Decydując się na współpracę z NEXUS-GROUP, zyskujesz nie tylko profesjonalny zespół detektywistyczny o szerokim zakresie kompetencji. W skład naszego zespołu wchodzą także m.in. doświadczeni radcowie prawni, adwokaci, a także wykwalifikowani specjaliści ds. zwalczania przestępczości internetowej. Wszystko to, aby zapewnić kompleksowe i profesjonalne wsparcie w każdej sytuacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Z NEXUS-GROUP odzyskanie Twoich pieniędzy jest bliżej niż myślisz.

 
Mikołaj Borowiec
Patryk Dołubizno
Jesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych.Numer wpisu dokonany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji:

RD-63/2023

Certyfikaty


Media o nas:
Forbes Panorama Firm RMF Group

The Devon Daily On The Spot News London Post

Orły Prawa Firma Godna Zaufania

Wywiady z nami:

Dlaczego Nexus? Opinie naszych klientów:
Go Work Trust Pilot Aleo Biznes Finder Panorama Firm

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Masz pytania lub chcesz przedstawić nam ciekawą historię? Zapraszamy!

+48 88 12 13 206


Napisz do nas