TRWA ŁADOWANIE STRONY


Nasze biuro detektywistyczne powstało po to, by zapewniać wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.
Zapewniamy kompleksową i profesjonalną pomoc prawną, którą świadczą doświadczeni specjaliści. Nasz zespół składa się z detektywów, radców prawnych, adwokatów oraz ekspertów ds. zwalczania cyberprzestępczości – dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić Ci natychmiastowej pomocy i przeprowadzić śledztwo, które pomoże rozwiązać każdy problem.+48 57 44 12 814Zwalczanie oszustw internetowych to nasza specjalność – skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sytuację, a my zajmiemy się resztą!Jak działają internetowi oszuści?

Jedną z najbardziej powszechnych metod wyłudzania pieniędzy od nieświadomych internautów jest tzw. „oszustwo na brokera”. Cyberprzestępcy, reklamując się m.in. na portalach społecznościowych, oferują szybki i duży zysk, np. zachęcając do inwestowania w akcje znanych firm lub kryptowaluty.

Inwestor loguje się na fałszywej platformie, a następnie odbiera telefon od konsultanta, który podpowiada, w jaki sposób przelać pieniądze w celu osiągnięcia dużych zysków, albo instruuje, jak zainstalować na komputerze specjalne oprogramowanie, które ma okazać się wsparciem w procesie inwestowania. Niestety, taki program to sposób na przejęcie kontroli nad urządzeniem i uzyskanie dostępu do konta bankowego. Następnie dochodzi do jego „wyczyszczenia”, a skuszony szybkim zarobkiem inwestor zostaje pozbawiony swoich oszczędności.

Bardzo powszechne jest też wyłudzanie danych osobowych, które następnie cyberoszuści wykorzystują do różnych celów, np. wyłudzania kredytów/pożyczek, robienia zakupów na Twój koszt albo podszywania się pod Twoją osobę, np. na rynkach FOREX.
Efekt? Poważne konsekwencje finansowe i osobiste, a nawet poniesienie odpowiedzialności cywilnej lub prawnej. Aby stać się ofiarą takiego oszustwa, wystarczy niewiele – zwykle udostępnienie cyberprzestępcy skanu lub zdjęcia swojego dowodu osobistego.

Dlatego w sytuacji, gdy padłeś ofiarą oszustwa internetowego, nie czekaj i nie działaj na własną rękę.


Przekaż swoją sprawę profesjonalistom – im szybciej to zrobisz, tym większe będą szanse na odzyskanie wyłudzonych pieniędzy i ukaranie oszusta!

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w demaskowaniu oszustów internetowych oraz odzyskiwaniu wyłudzonych pieniędzy. Mamy wieloletnie doświadczenie, prowadziliśmy wiele spraw związanych z oszustwami na brokera czy wyłudzaniem danych osobowych i doskonale wiemy jak pomóc naszym klientom w każdej sprawie.

Oszustwa internetowe to jednak nie wszystko. Przeprowadzamy również cyberwywiady i ustalamy dane (w tym numery telefonów), montujemy kamery i GPS oraz zajmujemy się sprawami gospodarczymi.

Oszustwa internetowe

  • Mamy wiedzę na temat oszustw związanych z inwestowaniem na giełdach oraz handlem kryptowalutami.
  • Znamy metody działania cyberprzestępców i posiadamy niezbędne narzędzia, dzięki którym możemy weryfikować nieuczciwych brokerów oraz odzyskiwać wyłudzone przez nich pieniądze.
  • Nasi detektywi stosują odpowiednie techniki śledcze, współpracują z organami ścigania, bankami oraz instytucjami finansowymi.


Dzięki temu możemy w pełni indywidualnie zapewnić Ci kompleksowe wsparcie w najtrudniejszej sytuacji.
Cyberwywiad i ustalanie danych

Korzystając z wiedzy i doświadczenia informatyków śledczych, jesteśmy w stanie sprawdzić informacje na temat wskazanej osoby lub firmy.

Przeszukujemy nie tylko portale społecznościowe, ale również miejsca w internecie niedostępne z poziomu zwykłych przeglądarek (np. Deep Web czy Dark Web).
W efekcie jesteśmy w stanie pozyskiwać dane personalne, a także weryfikować fakty z życia, zainteresowania czy miejsca pracy.

Może to być pomocne nie tylko do zidentyfikowania oszusta internetowego, ale również innej nieuczciwej osoby czy firmy.

Monitoring/kamery/GPS

W pracy detektywa niezbędny okazuje się specjalistyczny sprzęt, który pomaga zlokalizować daną osobę, zadbać o bezpieczeństwo Klienta czy wykryć przestępstwo.
Dlatego korzystamy z nowoczesnych kamer i systemów GPS, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić wysoką skuteczność działań.

Urządzenia, którymi dysponujemy, są niewielkie i łatwe w ukryciu, dzięki czemu pozostają niezauważone dla innych, a obraz z monitoringu może być rejestrowany w pamięci albo przesyłany online, co pozwala na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym.

Sprawy gospodarcze

W naszej agencji detektywistycznej wspieramy również właścicieli firm.

Przeprowadzamy wywiady gospodarcze, weryfikujemy uczciwość partnerów biznesowych i kontrahentów, wykrywamy działania nieuczciwej konkurencji, a także ustalamy ukryte składniki majątku.
Co więcej, prowadzimy śledztwa gospodarcze, których celem jest wykrycie oszustw lub wyłudzeń, oraz przygotowujemy materiał dowodowy do postępowań sądowych.


Wszystko po to, by Twoja firma mogła działać prężnie i rozwijać się bez żadnych ograniczeń.

Dlaczego my?

Jesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych.Numer wpisu dokonany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji:

RD-63/2023

Ponadto:

  • Działamy szybko i profesjonalnie, w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę
  • Temat oszustw inwestycyjnych to nasza specjalność, ale oferujemy również inne usługi, zapewniając wsparcie osobom prywatnym i właścicielom firm.
  • Współpracujemy z organami ścigania, bankami, a także różnego rodzaju instytucjami finansowymi.
  • W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko detektywi, ale również adwokaci, radcy prawni, informatycy śledczy oraz specjaliści ds. zwalczania cyberprzestępczości.
  • Oferujemy w pełni indywidualne podejście i pełne zaangażowanie się w Twoją sprawę.
  • Dysponujemy nowoczesnym sprzętem detektywistycznym i stosujemy sprawdzone techniki dochodzeniowe.
  • Podejmujemy się również trudnych, z pozoru nierozwiązywalnych spraw.

Korzystając z usług naszej agencji detektywistycznej, zwiększysz swoje szanse na odzyskanie wyłudzonych pieniędzy.
Zapraszamy do kontaktu!

+48 57 44 12 814


Skorzystaj z darmowej konsultacji


Opisz nam zaistniałą sytuację i zostaw swoje dane kontaktowe, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to będzie możliwe.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Nexus Group sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.